3rd International Workshop on Functional Nanostructured Materials (FuNaM-3)

więcej o 3rd International Workshop on Functional Nanostructured Materials (FuNaM-3)

Studiowanie chemii daje odpowiedź na pytanie – jak ratować świat

więcej o Studiowanie chemii daje odpowiedź na pytanie – jak ratować świat

Próbna Matura z Chemii

Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego, jak co roku zaprasza do wspólnego przygotowania się do egzaminu maturalnego wszystkich maturzystów. Punktem kulminacyjnym tegorocznej akcji maturalnej będzie VI Próbna Matura z Chemii z Wydziałem Chemii UJ i Dziennikiem Polskim.
więcej o Próbna Matura z Chemii

Zapraszamy do wzięcia udziału w Sympozjum F8 „Biomateriały umożliwiające terapeutyczne dostarczanie związków bioaktywnych” w ramach konferencji Euromat 2021
więcej o Sympozjum „Biomateriały umożliwiające terapeutyczne dostarczanie związków bioaktywnych”

Laureaci programu NAWA im Stanisława Ulama podejmą pracę na Wydziale Chemii UJ.

Dr. Mainak Das z Narodowego Instytutu Edukacji Naukowej i Badań, Bhubaneswar, Indie oraz Dr. Mohamed Abbas z Narodowego Centrum Badawczego w Kairze, wzmocnią w 2021 roku potencjał naukowy Wydziału Chemii UJ w ramach prestiżowego programu Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej (NAWA) im. Stanisława Ulama.
więcej o Laureaci programu NAWA im Stanisława Ulama podejmą pracę na Wydziale Chemii UJ.