17 stycznia 2019 - Seminarium Wydziałowe

Serdecznie zapraszamy na Seminarium Wydziałowe, w trakcie, którego prof. dr hab. Wojciech Bal z Instytut Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk, wygłosi wykład zatytułowany:
"Dobry amyloid β? Właściwości chemiczne peptydów Aβ4-x wskazują na ich znaczenie biologiczne "

więcej o 17 stycznia 2019 - Seminarium Wydziałowe

Z przyjemnością informujemy, że dr Katarzyna Magiera-Mularz z Wydziału Chemii UJ została wyróżniona Nagrodą Komitetu Biotechnologii PAN im. Prof. Wacława Szybalskiego za najlepszą oryginalną pracę młodego polskiego badacza w dziedzinie biotechnologii opublikowaną w roku 2017.
więcej o Dr. Katarzyna Magiera-Mularz laureatką Nagrody Komitetu Biotechnologii PAN im. Prof. Wacława Szybalskiego

Nagroda za wybitne osiągnięcia naukowe

Pani Profesor Maria Nowakowska z Wydziału Chemii UJ wśród najwybitniejszych przedstawicieli świata nauki 2018 r.
więcej o Nagroda za wybitne osiągnięcia naukowe

Naukowcy Wydziału Chemii UJ wśród laureatów konkursów OPUS i PRELUDIUM

Narodowe Centrum Nauki (NCN) po raz 15. rozstrzygnęło konkursy Opus i Preludium. Wśród laureatów znaleźli się również naukowcy z Wydziału Chemii:
więcej o Naukowcy Wydziału Chemii UJ wśród laureatów konkursów OPUS i PRELUDIUM

27 listopada 2018 - Seminarium Wydziałowe

Serdecznie zapraszamy na Seminarium Wydziałowe, w trakcie którego dr hab. Paweł Zarzycki, profesor Politechniki Koszalińskiej, wygłosi wykład zatytułowany:
"Wybrane problemy analizy organicznych związków bioaktywnych w próbkach złożonych – od ścieków i spiruliny po grunt księżycowy"

więcej o 27 listopada 2018 - Seminarium Wydziałowe