Wydział Chemii wspiera maturzystów

W związku z panującym zagrożeniem epidemicznym Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego postanowił jeszcze bardziej niż dotychczas wesprzeć maturzystów z chemii w przygotowaniu do egzaminu maturalnego. W związku z tym już od 14 marca prowadzone są otwarte webinaria powtórkowe do matury z chemii. Całość przedsięwzięcia realizowana jest przez profil Facebook’owy: Ostatni Dzwonek przed Maturą – warsztaty maturalne Wydziału Chemii UJ
więcej o Wydział Chemii wspiera maturzystów

Koncert - 19 grudnia 2019

Koncert
Poświęcony Pamięci
Pana Prof. Adama Bielanskiego

więcej o Koncert - 19 grudnia 2019

Sukces Wydziału Chemii UJ
w rankingu PERSPEKTYWY 2019 !

12 czerwca 2019 r. ogłoszono wyniki Jubileuszowego Rankingu Szkół Wyższych i Rankingu Kierunków Studiów Perspektywy 2019. Po raz kolejny studia na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego uzyskały znakomite oceny. Podobnie jak w roku ubiegłym, w Rankingu Kierunków Studiów, kierunek CHEMIA i kierunek OCHRONA ŚRODOWISKA sklasyfikowano na zaszczytnych pierwszych miejscach !
ARL
więcej o Sukces Wydziału Chemii UJ
w rankingu PERSPEKTYWY 2019 !

Profesor Grażyna Stochel wybrana do Rady Doskonałości Naukowej

Profesor dr hab. Grażyna Stochel z Wydziału Chemii UJ wybrana do Rady Doskonałości Naukowej
więcej o Profesor Grażyna Stochel wybrana do Rady Doskonałości Naukowej

Badacze z Wydziału Chemii UJ wśród laureatów konkursów

Badacze z Wydziału Chemii UJ wśród laureatów konkursów NCN OPUS, SONATA i PRELUDIUM
Narodowe Centrum Nauki ogłosiło listy rankingowe projektów zakwalifikowanych do finansowania w ramach konkursów ogłoszonych przez NCN w 2018 r. Siedem spośród zwycięskich projektów realizowanych będzie na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
więcej o Badacze z Wydziału Chemii UJ wśród laureatów konkursów