24 czerwca 2024 - Seminarium Wydziałowe

Wykładowca: Dr hab. Małgorzata Brindell, prof. UJ (Zespół Fizykochemii Koordynacyjnej i Bionieorganicznej, Zakład Chemii Nieorganicznej)
Tytuł wykładu: From model to in vitro studies on Ru complexes towards understanding their biological activity – searching for anticancer drugs
Język wykładowy: polski
Termin: poniedziałek, 24.06.2024, godz. 10:00
Lokalizacja: Wydział Chemii UJ, sala A1-02

więcej o 24 czerwca 2024 - Seminarium Wydziałowe

Prof. dr hab. Wojciech Macyk Prorektorem UJ ds. nauki w kadencji 2024-2028

więcej o Prof. dr hab. Wojciech Macyk Prorektorem UJ ds. nauki w kadencji 2024-2028

XV Międzynarodowa Konferencja „Horyzonty Nauki”

więcej o XV Międzynarodowa Konferencja „Horyzonty Nauki”

ATOMIN DAY

więcej o ATOMIN DAY

Prace badawcze nad magazynowaniem energii elektrycznej muszą być kontynuowane

Władze czterech polskich uczelni – Uniwersytetu Jagiellońskiego, Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Politechniki Warszawskiej oraz Uniwersytetu Warszawskiego apelują do polskiego rządu o kontynuację działań mających na celu zainicjowanie rządowego programu finasowania w celu stworzenia przemysłu magazynowania energii opartego na technologii elektrochemicznych ogniw jonowych, ze szczególnym uwzględnieniem ogniw sodowo-jonowych.
więcej o Prace badawcze nad magazynowaniem energii elektrycznej muszą być kontynuowane