Wydarzenia

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej ogłosiła wyniki czwartego konkursu w ramach programu TEAM. Wśród jedenastu laureatów znajduje się Profesor Tadeusz Holak z Zakładu Chemii Organicznej Wydziału Chemii UJ, który w ramach przyznanego grantu będzie realizował projekt „Odkrycie i optymalizacja małocząsteczkowych inhibitorów przeciwko immunoreceptorom programowanej śmierci komórki (PD-L1) i jego liganda (PD-L1) w terapii przeciwnowotworowej”.
więcej o Profesor Tadeusz Holak ponownie laureatem prestiżowego konkursu TEAM Fundacji na rzecz Nauki Polskiej.

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznał stypendia młodym wybitnym naukowcom, prowadzącym wysokiej jakości badania i cieszącym się imponującym dorobkiem naukowym w skali międzynarodowej. W XII edycji konkursu otrzyma je 209 wybitnych młodych naukowców
więcej o Stypendia Ministerstwa dla młodych naukowców oraz studentów i doktorantów Wydziału Chemii UJ