Pracownicy Wydziału Chemii na liście TOP 2% najlepszych naukowców na świecie

więcej o Pracownicy Wydziału Chemii na liście TOP 2% najlepszych naukowców na świecie

Nagrody za osiągnięcia dydaktyczne

Nagrody Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego za osiągnięcia dydaktyczne dla pracowników Wydziału Chemii UJ
więcej o Nagrody za osiągnięcia dydaktyczne

Ze względu na sytuację epidemiczną uroczysta inauguracja roku akademickiego odbędzie się w dwóch turach:
więcej o INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2020/2021 NA WYDZIALE CHEMII UJ DLA STUDENTÓW I ROKU

Sukces Wydziału Chemii UJ w rankingu PERSPEKTYWY 2020!

W tegorocznej edycji Uniwersytet Jagielloński znalazł się na czele zestawienia najlepszych uczelni. Po raz kolejny studia na Wydziale Chemii UJ uzyskały znakomitą ocenę. Podobnie jak w roku ubiegłym, w Rankingu Kierunków Studiów, kierunek CHEMIA został sklasyfikowany na zaszczytnym pierwszym miejscu!
więcej o Sukces Wydziału Chemii UJ w rankingu PERSPEKTYWY 2020!

Webinar: Chemometrics in Vibrational Spectroscopy

On behalf of the Organizing Team of the webinar entitled Chemometrics in Vibrational Spectroscopy on 13th-14th July 2020, we would like to inform you that the registration deadline has just been extended until July 7th.
więcej o Webinar: Chemometrics in Vibrational Spectroscopy