Webinar: Chemometrics in Vibrational Spectroscopy

On behalf of the Organizing Team of the webinar entitled Chemometrics in Vibrational Spectroscopy on 13th-14th July 2020, we would like to inform you that the registration deadline has just been extended until July 7th.
więcej o Webinar: Chemometrics in Vibrational Spectroscopy

Pracownicy Wydziału Chemii UJ laureatami Laudacji Studenckich 2020

W dniu 13 czerwca 2020 r. odbyła się VIII gala wręczenia Laudacji Studenckich. Tegoroczna uroczystość ze względu na wyjątkową sytuację została zorganizowana w formie transmisji internetowej. W ramach organizowanego przez studentów plebiscytu Laudacji Studenckich 2020 wyróżnionych zostało dwoje pracowników Wydziału Chemii UJ.
więcej o Pracownicy Wydziału Chemii UJ laureatami Laudacji Studenckich 2020

Prof. dr hab. Piotr Kuśtrowski kandydatem na Prorektora ds. badań naukowych

Z radością informujemy, że 21 maja 2020 r. Kolegium Elektorów Uniwersytetu Jagiellońskiego pozytywnie zaopiniowało kandydaturę prof. dr. hab. Piotra Kuśtrowskiego na Prorektora ds. badań naukowych Uniwersytetu Jagiellońskiego na kadencję 2020-2024.
Serdecznie gratulujemy!
Życzymy wielu sukcesów i osiągnięć w pracy dla całej społeczności naszej Alma Mater. Społeczność Wydziału Chemii
więcej o Prof. dr hab. Piotr Kuśtrowski kandydatem na Prorektora ds. badań naukowych

„Szkoła z TVP” na Wydziale Chemii UJ