„Chemia niejedno ma imię” – wykłady dla uczniów i nauczycieli

Serdecznie zapraszamy nauczycieli i uczniów na kolejny wykład z cyklu „Chemia niejedno ma imię”, który odbędzie się we wtorek 26.01.2021 o godzinie 13:30. Tym razem Pani dr hab. Joanna Lewandowska-Łańcucka wygłosi wykład pt. "Hydrożelowe zagadki – o polimerach i ich biomedycznych zastosowaniach".
więcej o „Chemia niejedno ma imię” – wykłady dla uczniów i nauczycieli

Zapraszamy do wzięcia udziału w Sympozjum F8 „Biomateriały umożliwiające terapeutyczne dostarczanie związków bioaktywnych” w ramach konferencji Euromat 2021
więcej o Sympozjum „Biomateriały umożliwiające terapeutyczne dostarczanie związków bioaktywnych”

Laureaci programu NAWA im Stanisława Ulama podejmą pracę na Wydziale Chemii UJ.

Dr. Mainak Das z Narodowego Instytutu Edukacji Naukowej i Badań, Bhubaneswar, Indie oraz Dr. Mohamed Abbas z Narodowego Centrum Badawczego w Kairze, wzmocnią w 2021 roku potencjał naukowy Wydziału Chemii UJ w ramach prestiżowego programu Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej (NAWA) im. Stanisława Ulama.
więcej o Laureaci programu NAWA im Stanisława Ulama podejmą pracę na Wydziale Chemii UJ.

„Chemia niejedno ma imię” – wykłady dla uczniów i nauczycieli

Zapraszamy na kolejny wykład popularnonaukowy w ramach cyklu „Chemia niejedno ma imię”. Tym razem z wykładem pt. „Od zrównoważonej wody do zrównoważonej mody. O chemii zrównoważonego rozwoju.” wystąpi doktor habilitowana Katarzyna Hąc-Wydro, profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o „Chemia niejedno ma imię” – wykłady dla uczniów i nauczycieli

Pracownicy Wydziału Chemii na liście TOP 2% najlepszych naukowców na świecie

więcej o Pracownicy Wydziału Chemii na liście TOP 2% najlepszych naukowców na świecie