Studiowanie chemii daje odpowiedź na pytanie – jak ratować świat

więcej o Studiowanie chemii daje odpowiedź na pytanie – jak ratować świat

„Chemia niejedno ma imię” – wykłady dla uczniów i nauczycieli

"Czy wiesz czym oddychasz? Czyli o tym, co chemik widzi w powietrzu." opowie we wtorek 16 marca 2021 o godz.13:30 dr Beata Kultys, w ramach cyklu cyklu "Chemia niejedno ma imię".
Próbna Matura z Chemii

Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego, jak co roku zaprasza do wspólnego przygotowania się do egzaminu maturalnego wszystkich maturzystów. Punktem kulminacyjnym tegorocznej akcji maturalnej będzie VI Próbna Matura z Chemii z Wydziałem Chemii UJ i Dziennikiem Polskim.
więcej o Próbna Matura z Chemii

„Chemia niejedno ma imię” – wykłady dla uczniów i nauczycieli

16 lutego, we wtorek, o godzinie 13:30 w ramach cyklu „Chemia niejedno ma imię” o tym „Jak chemik może wykorzystać światło” opowie Dziekan Wydziału Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego, profesor Wojciech Macyk.

„Chemia niejedno ma imię” – wykłady dla uczniów i nauczycieli

Serdecznie zapraszamy nauczycieli i uczniów na kolejny wykład z cyklu „Chemia niejedno ma imię”, który odbędzie się we wtorek 26.01.2021 o godzinie 13:30. Tym razem Pani dr hab. Joanna Lewandowska-Łańcucka wygłosi wykład pt. "Hydrożelowe zagadki – o polimerach i ich biomedycznych zastosowaniach".