Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Aktualności

Web Content Display Web Content Display

Osiągnięcia

Prof. Brindell i Prof. Podgajny laureatami polsko-francuskiego programu badań naukowych PHC Polonium

14.12.2020
Read More o Prof. Brindell i Prof. Podgajny laureatami polsko-francuskiego programu badań naukowych PHC Polonium

Nagroda PTCh im. prof. Wojciecha Świętosławskiego dla prof. dr hab. Małgorzaty Barańskiej

14.12.2020
Oddział Warszawski Polskiego Towarzystwa Chemicznego od 2013 r. przyznaje nagrodę im. prof. Wojciecha Świętosławskiego za wybitne osiągnięcia naukowe w dziedzinie chemii, technologii chemicznej i nauk pokrewnych. W ramach konkursu przyznawana jest również nagroda specjalna, której laureaci to naukowcy szczególnie zasłużeni dla rozwoju polskiej chemii, zarówno w sensie badawczym jak i popularyzatorskim.
Read More o Nagroda PTCh im. prof. Wojciecha Świętosławskiego dla prof. dr hab. Małgorzaty Barańskiej

Projekt ATOMIN 2.0

30.11.2020
Projekt ATOMIN 2.0 Wydziału Chemii i Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej wśród laureatów projektów inwestycyjnych POIR
Projekt Centrum badań materiałowych w skali ATOMowej dla INnowacyjnej gospodarki (ATOMIN 2.0) o wartości brutto około 97 milionów złotych został zakwalifikowany do finansowania w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 działanie 4.2. Celem projektu jest wzmocnienie potencjału istniejącego parku aparaturowego zespołu laboratoriów Wydziału Chemii oraz Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej do realizacji przełomowych programów badawczych w dziedzinie projektowania zaawansowanych materiałów o dedykowanych właściwościach.
Read More o Projekt ATOMIN 2.0

Badacze z Wydziału Chemii UJ wśród laureatów konkursów NCN OPUS oraz PRELUDIUM.

20.11.2020
Narodowe Centrum Nauki ogłosiło listy rankingowe projektów zakwalifikowanych do finansowania w ramach konkursów ogłoszonych w marcu 2020 r. Wśród laureatów wyłonionych w konkursach OPUS 19 i PRELUDIUM 19 znalazło się 14 badaczy z Wydziału Chemii UJ.
Read More o Badacze z Wydziału Chemii UJ wśród laureatów konkursów NCN OPUS oraz PRELUDIUM.

Profesor Renata Wietecha-Posłuszny laureatką Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju

10.11.2020
Miło nam poinformować, że dr hab. Renata Wietecha-Posłuszny, prof. UJ z Zakładu Chemii Analitycznej Wydziału Chemii UJ została laureatką tegorocznej Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju w kategorii Naukowiec Przyszłości.
Read More o Profesor Renata Wietecha-Posłuszny laureatką Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju