Nagroda za wybitne osiągnięcia naukowe

Pani Profesor Maria Nowakowska z Wydziału Chemii UJ wśród najwybitniejszych przedstawicieli świata nauki 2018 r.
więcej o Nagroda za wybitne osiągnięcia naukowe

Naukowcy Wydziału Chemii wyróżnieni za komercjalizację wyników badań

W dniu 8 listopada 2018 r. na Wydziale Chemii UJ odbyły się obchody 15-lecia działalności Centrum Transferu Technologii CITTRU dla Uniwersytetu Jagiellońskiego – jednostki odpowiadającej za kompleksową współpracę nauki z otoczeniem gospodarczym.
więcej o Naukowcy Wydziału Chemii wyróżnieni za komercjalizację wyników badań
Prof. Karol Olszewski spoczął w Panteonie Narodowym

19 października w kościele pod wezwaniem świętych Piotra i Pawła w Krakowie miała miejsce uroczystość przeniesienia prochów profesora Karola Olszewskiego i ziemi z grobu profesora Zygmunta Wróblewskiego do krypty Panteonu Narodowego. We mszy świętej wzięły udział władze rektorskie i dziekańskie Uniwersytetu Jagiellońskiego, członkowie Fundacji Panteonu Narodowego i zgromadzeni goście.
więcej o Prof. Karol Olszewski spoczął w Panteonie Narodowym

Uroczyste wręczenie dyplomów

więcej o Uroczyste wręczenie dyplomów

International Workshop on Functional Nanostructured Materials 2

Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego będzie w dniach 11-12 października 2018 roku miejscem spotkania naukowców w ramach konferencji pt. „International Workshop on Functional Nanostructured Materials 2” (FuNaM-2).
więcej o International Workshop on Functional Nanostructured Materials 2