Zaszczep się i studiuj bezpiecznie!

Masz dość siedzenia w domu sam przed komputerem? Zaszczep się i spotkajmy się ponownie w murach Uczelni w nowym roku akademickim. Wszystkich studentów i studentki, doktorantów i doktorantki UJ (w tym cudzoziemców) informujemy o możliwości skorzystania ze szczepień wykonywanych na terenie Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, na które można umówić się za pośrednictwem Uczelni przy pomocy Uniwersyteckiego Systemu Rezerwacyjnego.
Szczepienia wykonywane będą preparatem firmy Pfizer.
Szczegółowe informacje o szczepieniach oraz link do rejestracji znaleźć można w wiadomości mailowej w poczcie uniwersyteckiej.

Konkurs na stanowisko: doktorant na Wydziale Chemii UJ w Krakowie

Poszukujemy dwóch zmotywowanych doktorantów chemii chcących zrealizować doktorat w programie kształcenia Chemia w Szkole Doktorskiej Nauk Ścisłych i Przyrodniczych w temacie: "Wzmocnienie sygnału w Wibracyjnej Aktywności Optycznej". Kandydaci będą badać zagadnienia wzmocnienia sygnału i transferu chiralności w ramach projektu OPUS 19 zatytułowanego „Superwydajna nanoantena molekularna do transferu chiralności do środowiska badana za pomocą wibracyjnej aktywności optycznej (VOA)”, finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki.

Polskie Towarzystwo Chemiczne - wykład

prof. dr hab. Joanna Kargul
"Solar conversion in biomolecular systems for green energy and fuel production"

Prace doktorskie na Uniwersytecie w Strasbourgu

Dwa stypendia na wykonanie prac doktorskich na Uniwersytecie w Strasbourgu z tematyki Homogeneous redox coordination chemistry oraz Molecular engineering for energy storage.
Okres realizacji: październik 2021 - 2024

Targi Pracy Online! 12-16.04.2021r.

Biuro Karier UJ zaprasza do udziału w wiosennej edycji Targów Pracy Online!

Spotkanie z Grupą Azoty 26.03.2021 r.

Biuro Karier i Promocji Wydziału Chemii UJ zaprasza na spotkanie z przedstawicielami Grupy Azoty

Kursy i szkolenia w ramach projektu ZintegrUJ

Konkurs na stanowisko: Stypendysta / Student na Wydziale Chemii UJ w Krakowie

Projekt pt. Rozwiązania modularne dla nowych wieloskładnikowych materiałów molekularnych, UMO-2019/35/B/ST5/01481, NCN OPUS 18, kierownik dr hab. Robert Podgajny (prof. UJ)