Targi Pracy Online! 12-16.04.2021r.

Biuro Karier UJ zaprasza do udziału w wiosennej edycji Targów Pracy Online!

Spotkanie z Grupą Azoty 26.03.2021 r.

Biuro Karier i Promocji Wydziału Chemii UJ zaprasza na spotkanie z przedstawicielami Grupy Azoty

Kursy i szkolenia w ramach projektu ZintegrUJ

Konkurs na stanowisko: Stypendysta / Student na Wydziale Chemii UJ w Krakowie

Projekt pt. Rozwiązania modularne dla nowych wieloskładnikowych materiałów molekularnych, UMO-2019/35/B/ST5/01481, NCN OPUS 18, kierownik dr hab. Robert Podgajny (prof. UJ)

Spotkanie z firmą Selvita 10.03.2021

Biuro Karier i Promocji Wydziału Chemii UJ zaprasza na spotkanie z firmą Selvita S.A. w dniu 10 marca 2021 r. o godzinie 13:30

Uwaga licencjaci i magistranci !

UWAGA MAGISTRANCI

Dwa tygodnie przed egzaminem magisterskim należy przesłać na adres:

Skany poniższych dokumentów (z odręcznym podpisem):

Po przeslaniu tych dokumentów zastanie naliczona opłata 60 zł za dyplom + 40 zł za odpis w języku angielskim – nr konta jest indywidualny dla każdego studenta. Potwierdzenie wpłaty również należy przesłać.

Informację o zaliczeniu Seminarium magisterskiego i Pracowni magisterskiej przesyła Promotor.

Przed egzaminem magisterskim należy również:

WAŻNE!!! TYLKO DOKUMENTY WYSŁANE Z MAILA W DOMENIE @student.uj.edu.plAKCEPTOWANE.

UWAGA LICENCJACI KIERUNKU CHEMIA

Przynajmniej 3 dni przed egzaminem licencjackim należy przesłać na adres:

monika.jurek@uj.edu.pl

Skany poniższych dokumentów (z odręcznym podpisem):

Po przeslaniu tych dokumentów zastanie naliczona opłata 60 zł za dyplom + 40 zł za odpis w języku angielskim – nr konta jest indywidualny dla każdego studenta. Potwierdzenie wpłaty  również należy przesłać.

Przed egzaminem licencjackim należy również:

WAŻNE!!! TYLKO DOKUMENTY WYSŁANE Z MAILA W DOMENIE @student.uj.edu.pl AKCEPTOWANE.