Kursy prowadzone przez prof. Minoru Mizuhata

Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w kursach prowadzonych przez prof. Minoru Mizuhata z Kobe University w Japonii

Konkurs na stanowisko - student stypendysta

Tytuł projektu: „“In quest of a more efficient quantum solar energy exploitation in energy downhill and uphill photocatalytic processes”” (projekt finansowany przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej w ramach programu TEAM)

10 lipca 2019 - Seminarium Wydziałowe

Serdecznie zapraszamy na Seminarium Wydziałowe,
w trakcie, którego prof. Stefan Kaskel Technische Universität Dresden,and Fraunhofer IWS, Dresden
wygłosi wykład zatytułowany:
" Porous Energy Materials: From Fundamentals to Applications "

Oferta stypendialna - student stypendysta

Tytuł projektu: „Badanie interakcji półprzewodników z uporządkowanymi strukturami metalo-organicznymi (MOF) i jej wpływu na procesy indukowane światłem” (projekt finansowany przez Narodowe Centrum Nauki w ramach programu SONATA)

27 czerwca 2019 - Seminarium Wydziałowe

Serdecznie zapraszamy na Seminarium Wydziałowe,
w trakcie, którego prof. dr Adam Slabon Department of Materials and Environmental Chemistry, Stockholm University, Sweden
wygłosi wykład zatytułowany:
"From Light to Molecules: Solar Energy Conversion for Hydrogen Production"

Uwaga licencjaci i magistranci kierunku CHEMIA !

Przynajmniej 3 dni przed egzaminem licencjackim należy złożyć w Dziekanacie

Po złożeniu dokumentów zostanie naliczona opłata za dyplom - 60 zł za dyplom + 40 zł za każdy odpis w języku obcym - nr konta jest indywidualny dla każdego studenta. Potwierdzenie wpłaty należy przesłać na adres: jurek@chemia.uj.edu.pl lub przynieść wydrukowane.

Dwa tygodnie przed egzaminem magisterskim należy złożyć w Dziekanacie:

Kraków 2019 (na dole teczki)

Uwaga: Jeżeli ktoś nie złożył podania o wydanie odpisu dyplomu w języku obcym wraz z pozostałymi dokumentami, może ubiegać się o wydanie takiego odpisu jeszcze tylko przez 30 dni po obronie.