UWAGA STUDENCI WSZYSTKICH KIERUNKÓW !!!

NOWE MOŻLIWOŚCI WYMIANY - UNA EUROPA

W wymianie wirtualnej w ramach sieci UNA Europa wziąć może każdy student i doktorant Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, który ukończył I rok studiów I stopnia. Osoby, które zdecydują się na udział w wymianie, otrzymają status stypendysty Programu Erasmus+ z dofinansowaniem zerowym. Studenci UJ mogą realizować wybrane przez siebie kursy w dowolnej uczelni partnerskiej z sieci UNA Europa, w ramach zajęć fakultatywnych, po uprzednim uzyskaniu zgody wydziałowego koordynatora Programu Erasmus+, co będzie podstawą do uznania danego kursu i zaliczenia punktów ECTS w UJ.

Program stypendialny w ramach projektu SciMat

Anthropocene

Projekt „Alumni UJ” – Scieżka rozwoju kariery dla polskich chemików w USA

Myślisz o karierze zagranicznej w dziedzinie chemii? Chcesz poznać możliwości pracy w przemyśle bądź na uczelni? Nie wiesz, co wybrać? Zapisz się na zajęcia mentoringowe z prof. Mariuszem Kozikiem (Canisius College, Buffalo NY).

Akcja stypendialna 2020

Zaproszenie na wykłady