Konkurs na stanowisko: doktorant na Wydziale Chemii UJ w Krakowie

Poszukujemy dwóch zmotywowanych doktorantów chemii chcących zrealizować doktorat w programie kształcenia Chemia w Szkole Doktorskiej Nauk Ścisłych i Przyrodniczych w temacie: "Wzmocnienie sygnału w Wibracyjnej Aktywności Optycznej". Kandydaci będą badać zagadnienia wzmocnienia sygnału i transferu chiralności w ramach projektu OPUS 19 zatytułowanego „Superwydajna nanoantena molekularna do transferu chiralności do środowiska badana za pomocą wibracyjnej aktywności optycznej (VOA)”, finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki.

Szczegółowy opis wymagań

Uwaga licencjaci i magistranci !

UWAGA MAGISTRANCI

Tydzień przed egzaminem magisterskim należy przynieść lub przesłać na adres:

Oryginał/Skany poniższych dokumentów (z odręcznym podpisem):

LUB
  • wniosek o wydanie odpisów dokumentów poświadczających ukończenie studiów wyższych w tłumaczeniu na język angielski dla absolwentów, którzy rozpoczęli studia przed rokiem akademickim 2019/2020 ( Po przesłaniu wniosku zastanie naliczona opłata 60 zł za dyplom + 40 zł za odpis w języku angielskim – nr konta jest indywidualny dla każdego studenta. Potwierdzenie wpłaty również należy przesłać.)
  • Oświadczenie o posiadaniu dostępu do urządzenia obsługującego wybraną technologię informatyczną wyposażonego w kamerę i mikrofon oraz dostępu do sieci Internet, zapewniających odpowiednią, jakość przekazu audio i wideo–w przypadku, gdy egzamin dyplomowy przeprowadzany jest zdalnie oświadczenie o posiadaniu dostępu do urządzenia
  • Informację o zaliczeniu Seminarium magisterskiego i Pracowni magisterskiej przesyła Promotor.

Przed egzaminem magisterskim należy również:

WAŻNE!!! TYLKO DOKUMENTY WYSŁANE Z MAILA W DOMENIE @student.uj.edu.plAKCEPTOWANE.

UWAGA LICENCJACI KIERUNKU CHEMIA

Przynajmniej 3 dni przed egzaminem licencjackim należy przesłać na adres:

monika.jurek@uj.edu.pl

Oryginały/ Skany poniższych dokumentów (z odręcznym podpisem):

LUB
  • wniosek o wydanie odpisów dokumentów poświadczających ukończenie studiów wyższych dla absolwentów, którzy rozpoczęli studia od roku akademickiego 2019/2020 oraz którzy wznowili studia od roku akademickiego 2019/2020 (Po przesłaniu wniosku, jeśli dotyczy, zastanie naliczona opłata– nr konta jest indywidualny dla każdego studenta. Potwierdzenie wpłaty również należy przesłać)
  • Oświadczenie o wypełnieniu wszystkich obowiązków wynikających z regulaminów wybranych form wsparcia realizowanych na UJ w ramach Projektu ZintegrUJ, – jeśli dotyczy oświadczenie o wypełnieniu obowiązków

Przed egzaminem licencjackim należy również:

WAŻNE!!! TYLKO DOKUMENTY WYSŁANE Z MAILA W DOMENIE @student.uj.edu.pl AKCEPTOWANE.