Polskie Towarzystwo Chemiczne - wykład

prof. dr hab. Joanna Kargul
"Solar conversion in biomolecular systems for green energy and fuel production"

Prace doktorskie na Uniwersytecie w Strasbourgu

Dwa stypendia na wykonanie prac doktorskich na Uniwersytecie w Strasbourgu z tematyki Homogeneous redox coordination chemistry oraz Molecular engineering for energy storage.
Okres realizacji: październik 2021 - 2024

Targi Pracy Online! 12-16.04.2021r.

Biuro Karier UJ zaprasza do udziału w wiosennej edycji Targów Pracy Online!

Spotkanie z Grupą Azoty 26.03.2021 r.

Biuro Karier i Promocji Wydziału Chemii UJ zaprasza na spotkanie z przedstawicielami Grupy Azoty

Kursy i szkolenia w ramach projektu ZintegrUJ

Konkurs na stanowisko: Stypendysta / Student na Wydziale Chemii UJ w Krakowie

Projekt pt. Rozwiązania modularne dla nowych wieloskładnikowych materiałów molekularnych, UMO-2019/35/B/ST5/01481, NCN OPUS 18, kierownik dr hab. Robert Podgajny (prof. UJ)

Spotkanie z firmą Selvita 10.03.2021

Biuro Karier i Promocji Wydziału Chemii UJ zaprasza na spotkanie z firmą Selvita S.A. w dniu 10 marca 2021 r. o godzinie 13:30

11 marca 2021 - Seminarium Wydziałowe

W imieniu władz naszego wydziału serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w kolejnym wykładzie zaproszonego gościa Wydziału Chemii UJ, w ramach cyklu naszego Seminarium Wydziałowego.

Prelegent: Prof. Claudimir Lucio do Lago (Department of Fundamental Chemistry – Institute of Chemistry – University of São Paulo – Brazylia),
Tytuł wykładu: "Catching clouds: detecting monoalkyl carbonates in biological medium with capillary electrophoresis"
Termin: czwartek 11.03.2021, godz. 10:00
Lokalizacja: platforma MsTeams, kanał Seminarium Wydziałowe Wydział Chemii UJ.