IV Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa "Bliżej Chemii"

W dniach 12 i 13 stycznia 2024 roku odbędzie się czwarta edycja Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji „Bliżej Chemii”. Tematyka Konferencji obejmuje szeroko rozumianą chemię, również w ujęciu interdyscyplinarnym. To wspaniała okazja do wymiany doświadczeń, dyskusji, a także zdobywania nowych znajomości. Konferencja stanowi grunt, na którym będą mogli znaleźć porozumienie studenci i doktoranci reprezentujący wszelkie działy chemii.

W tym roku po raz pierwszy Konferencja zostanie zorganizowana stacjonarnie na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W Konferencji wezmą udział 194 osoby, w tym 101 będzie miało aktywne wystąpienie: 24 prezentacje i 77 posterów.

Podczas Konferencji studenci będą mogli zapoznać się z przyszłymi możliwościami rozwoju, ponieważ obecni będą przedstawiciele firm Selvita oraz Ryvu Therapeutics, które są także sponsorami nagród na konferencji.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Dziekan Wydziału Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. dr hab. Wojciech Macyk oraz Polskie Towarzystwo Chemiczne.

Patronat naukowy nad Konferencją objęli dziekani wydziałów chemicznych 14 uczelni w Polsce.

Patronami medialnymi są: Towarzystwo Doktorantów UJ, UJOT FM, UJOT TV, czasopismo WUJ - Wiadomości Uniwersytetu Jagiellońskiego, czasopismo Forum Akademickie, portal EDoktorant - z pasji do nauki, magazyn Pod Prąd, portal Teraz Środowisko, portal dlaStudenta.pl.

Więcej informacji o Konferencji: https://fb.me/e/1wXWx9Lxw

Logo Uczelni BadawczejIV Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa „Bliżej Chemii” została dofinansowana ze środków Wydziału Chemii w ramach Programu Strategicznego Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim.