I Uczniowska Konferencja Młodych Chemików „Chemia dla zrównoważonego rozwoju

Wszystkich nauczycieli i uczniów szkół ponadpodstawowych zapraszamy do udziału w I Uczniowskiej Konferencji Młodych Chemików, która odbędzie się w formie stacjonarnej na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego 24 września 2021 roku.

Będzie to prawdopodobnie pierwsza konferencja, która odbędzie się na Wydziale Chemii UJ w formie stacjonarnej od marca 2020 roku. Cieszymy się, że po ponad półtora roku możemy wrócić do tej imprezy, którą planowaliśmy już wcześniej i jak Państwo doskonale pamiętacie musieliśmy odwołać ze względu na wybuch epidemii. Wracamy zatem do pomysłu konferencji dla młodych i niezmiernie cieszymy się, że ponownie otwiera się możliwość przyjęcia w murach Wydziału Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego uczniów i nauczycieli z całej Polski. Tytuł konferencji pozostaje niezmieniony i brzmi „Chemia dla zrównoważonego rozwoju”. Ze względu na konieczność zachowania reżimu sanitarnego liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale w konferencji decyduje kolejność zgłoszeń. Zespoły szkolne mogą składać się maksymalnie z 3 uczniów oraz 1 nauczyciela. Każdy zespół jest zobowiązany do przygotowania posteru tematycznego. Najlepsze postery zostaną przedstawione na forum konferencyjnym, a wszystkie inne w czasie sesji posterowej. Ponadto planujemy oprowadzenie uczestników po laboratoriach Wydziału Chemii UJ, pokazy doświadczeń chemicznych oraz wykład tematyczny.

Pełna informacja dotycząca konferencji

Opis procedury rejestracyjnej