Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

„Chemia niejedno ma imię” – wykłady dla uczniów i nauczycieli

Zapraszamy na kolejny wykład popularnonaukowy w ramach cyklu „Chemia niejedno ma imię”. Tym razem doktor habilitowany Dawid Pinkowicz, profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego, opowie o tym „Co chemik może zbudować z cząsteczek. O magnesach, gąbkach i przełącznikach molekularnych”.

Wykład odbędzie się na żywo w formie zdalnej na profilu Facebook Wydziału Chemii UJ we wtorek 1 grudnia 2020 roku o godzinie 13:30. Aby wysłuchać wykładu wystarczy polubić profil Wydziału Chemii UJ na Facebook’u i odwiedzić go w wyznaczonym terminie – nie ma konieczności rejestracji na wykład. Zachęcamy do udziału w wykładzie na żywo oraz zadawania pytań w formie komentarzy lub wiadomości prywatnych. Osoby, które nie mogą uczestniczyć w wykładzie na żywo będą mogły oglądnąć go w innym, dowolnym terminie – wykład pozostanie zapisany na profilu Facebook Wydziału Chemii UJ.

Jednocześnie przypominamy, że dnia 17.11.2020 odbył się wykład dr hab. Janusza Dąbrowskiego "Nowe leki - od pomysłu do apteki". Wykład ten jest zapisany i można go odsłuchać odwiedzając profil Wydziału Chemii UJ na Facebook.

Link do profilu Facebook Wydziału Chemii UJ:
https://www.facebook.com/WydzialChemiiUJ