XXIV Ogólnopolska Konferencja Metodyczna „Ochrona Środowiska na Studiach Przyrodniczych", 6-8 września 2016, Kraków

MoDeSt 2016

W dniach 4-8 września 2016 r. w hotelu Qubus w Krakowie odbędzie się 9. Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Modification, Degradation and Stabilization of Polymers" MoDeSt 2016..

Brązowy medal w Rio 2016

Kobieca osada wioślarska (W4x) na Olimpiadzie w Rio de Janeiro zdobyla brazowy medal. Jedną ze zwycięskich wioślarek była studentka kierunku Ochrony Srodowiska Maria Springwald.

Obrona pracy doktorskiej

Mgr Karola Dudka

Postępowanie habilitacyjne

Dr Piotra Pietrzyka