Tydzień Jakości Kształcenia

Szanowni Państwo,

W dniach 27.11 – 2.12.2017 odbędzie się Tydzień Jakości Kształcenia na Uniwersytecie Jagiellońskim. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem oraz rejestracją na wybrane wykłady, warsztaty, spotkania: http://www.tjk.uj.edu.pl/

Wzorem lat ubiegłych, w trakcie trwania Tygodnia Jakości Kształcenia, na Wydziale Chemii UJ odbędą się lokalne wydarzenia, na które serdecznie zapraszamy:

• 29.XI.2017 (środa) – spotkanie z Prodziekanem, Kierownikami studiów oraz pełnomocnikami ds. ewaluacji jakości systemu kształcenia – godzina 16.30, sala A0-25
  • 30.XI.2017 (czwartek) – dzień otwartych zajęć , stoisko informacyjne (w tym skrzynka z ankietami) oraz o 16:00 Dzień Paneli (sesja posterowa)
  • 1.XII.2017 (piątek) – dwa wykłady:
    1. dr M.Krzeczkowska, Zakład Dydaktyki Chemii: Uniwersytet zerowego wieku – refleksje wykładowcy – Wydział Chemii UJ, sala A1-13, godzina 15.00 (rejestracja poprzez stronę UJ)
    2. dr I.Maciejowska, Zakład Dydaktyki Chemii: Studia – depresja czy obsesja – Collegium Wróblewskiego, sala 315, godzina 16.00 (rejestracja poprzez stronę UJ)