Pracownicy Wydziału Chemii UJ wyróżnieni w plebiscycie Laudacji Studenckich

Pracownicy Wydziału Chemii UJ  wyróżnieni w plebiscycie Laudacji Studenckich

W dniu 14 maja 2019 r w Auditorium Maximum UJ, dwoje pracowników Wydziału Chemii UJ zostało szczególnie uhonorowanych zwyciężając w organizowanym przez studentów plebiscycie Laudacje Studenckie 2019.

Zwycięzcą w kategorii „Przyjaciel Studentów” został pan dr Jarosław Wilanowski z Zakładu Chemii Organicznej Wydziału Chemii UJ, który spośród 7 kandydatów otrzymał największą liczbę głosów. Nagrodę „Przyjaciel studenta” otrzymuje nauczyciel akademicki, który wyróżnia się szczególną troską o dobro studentów, dba o ich wszechstronny rozwój i jest dla nich autorytetem nie tylko w zakresie zainteresowań naukowych.

Pani mgr Monika Jurek, pracowniczka Dziekanatu Wydziału Chemii UJ, odebrała statuetkę zwyciężając w kategorii „Pomocna Dłoń”. Pani mgr Monika Jurek uzyskała największą liczbę głosów spośród 6 nominowanych w tej kategorii pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego. Statuetka w kategorii „Pomocna Dłoń” jest wyrazem wdzięczności za inicjowanie pro-studenckich rozwiązań w zakresie dydaktyki akademickiej oraz pomoc i troskę umożliwiającą studentom spełnianie ich codziennych obowiązków i realizację projektów badawczych, edukacyjnych i kulturalnych.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

ARL

Uwaga licencjaci i magistranci kierunku CHEMIA !

Przynajmniej 3 dni przed egzaminem licencjackim należy złożyć w Dziekanacie

Po złożeniu dokumentów zostanie naliczona opłata za dyplom - 60 zł za dyplom + 40 zł za każdy odpis w języku obcym - nr konta jest indywidualny dla każdego studenta. Potwierdzenie wpłaty należy przesłać na adres: jurek@chemia.uj.edu.pl lub przynieść wydrukowane.

Dwa tygodnie przed egzaminem magisterskim należy złożyć w Dziekanacie:

Kraków 2019 (na dole teczki)

Uwaga: Jeżeli ktoś nie złożył podania o wydanie odpisu dyplomu w języku obcym wraz z pozostałymi dokumentami, może ubiegać się o wydanie takiego odpisu jeszcze tylko przez 30 dni po obronie.