Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Aktualności

Web Content Display Web Content Display

Pracownicy Wydziału Chemii UJ wyróżnieni w plebiscycie Laudacji Studenckich

Pracownicy Wydziału Chemii UJ  wyróżnieni w plebiscycie Laudacji Studenckich

W dniu 14 maja 2019 r w Auditorium Maximum UJ, dwoje pracowników Wydziału Chemii UJ zostało szczególnie uhonorowanych zwyciężając w organizowanym przez studentów plebiscycie Laudacje Studenckie 2019.

Zwycięzcą w kategorii „Przyjaciel Studentów” został pan dr Jarosław Wilanowski z Zakładu Chemii Organicznej Wydziału Chemii UJ, który spośród 7 kandydatów otrzymał największą liczbę głosów. Nagrodę „Przyjaciel studenta” otrzymuje nauczyciel akademicki, który wyróżnia się szczególną troską o dobro studentów, dba o ich wszechstronny rozwój i jest dla nich autorytetem nie tylko w zakresie zainteresowań naukowych.

Pani mgr Monika Jurek, pracowniczka Dziekanatu Wydziału Chemii UJ, odebrała statuetkę zwyciężając w kategorii „Pomocna Dłoń”. Pani mgr Monika Jurek uzyskała największą liczbę głosów spośród 6 nominowanych w tej kategorii pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego. Statuetka w kategorii „Pomocna Dłoń” jest wyrazem wdzięczności za inicjowanie pro-studenckich rozwiązań w zakresie dydaktyki akademickiej oraz pomoc i troskę umożliwiającą studentom spełnianie ich codziennych obowiązków i realizację projektów badawczych, edukacyjnych i kulturalnych.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

ARL

Web Content Display Web Content Display

Uwaga licencjaci i magistranci !

UWAGA MAGISTRANCI

Dwa tygodnie przed egzaminem magisterskim należy przesłać na adres:

Skany poniższych dokumentów (z odręcznym podpisem):

Po przeslaniu tych dokumentów zastanie naliczona opłata 60 zł za dyplom + 40 zł za odpis w języku angielskim – nr konta jest indywidualny dla każdego studenta. Potwierdzenie wpłaty również należy przesłać.

Informację o zaliczeniu Seminarium magisterskiego i Pracowni magisterskiej przesyła Promotor.

Przed egzaminem magisterskim należy również:

WAŻNE!!! TYLKO DOKUMENTY WYSŁANE Z MAILA W DOMENIE @student.uj.edu.plAKCEPTOWANE.

UWAGA LICENCJACI KIERUNKU CHEMIA

Przynajmniej 3 dni przed egzaminem licencjackim należy przesłać na adres:

monika.jurek@uj.edu.pl

Skany poniższych dokumentów (z odręcznym podpisem):

Po przeslaniu tych dokumentów zastanie naliczona opłata 60 zł za dyplom + 40 zł za odpis w języku angielskim – nr konta jest indywidualny dla każdego studenta. Potwierdzenie wpłaty  również należy przesłać. 

  • Osoby, które robią awansem III rok muszą złożyć podanie do Prodziekana ds. dydaktyki z prośbą o dopuszczenie do egzaminu licencjackiego

Przed egzaminem licencjackim należy również:

WAŻNE!!! TYLKO DOKUMENTY WYSŁANE Z MAILA W DOMENIE @student.uj.edu.pl AKCEPTOWANE.