Molecules and Light 2023 V Autumn Meeting of the Polish Photochemistry Group

Sekcja Polska Europejskiego Towarzystwa Fotochemicznego (EPA), Polskie Towarzystwo Chemiczne (PTChem) oraz Komitet Organizacyjny serdecznie zapraszają do udziału w konferencji:

Molecules and Light 2023 V Autumn Meeting of the Polish Photochemistry Group

Konferencja odbędzie się w dniach 24.09 do 27.09.2023 r. na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Podobnie jak podczas czterech poprzednich edycji, spotkanie ma na celu przegląd bieżącej działalności badawczej w Polsce w dziedzinie fotochemii, fotofizyki i spektroskopii. ML2023 stwarza okazje do nawiązywania i wzmacniania kontaktów naukowych i osobistych między członkami naszej społeczności. Jak zawsze, liczymy na uczestnictwo młodszej części naszego środowiska: młodych naukowców, doktorów, a także doktorantów i studentów. Kilka wykładów zostanie wygłoszonych przez zaproszonych prelegentów z zagranicy. Członkostwo w EPA i PTChem nie jest obowiązkowe do wzięcia udziału w spotkaniu. Konferencja odbywa się w języku angielskim. Czekamy na Państwa abstrakty (do 30.06) i rejestrację (do 31.07).

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie konferencji: https://ml2023.org/

W razie pytań zachęcamy do kontaktu: info@ml2023.org

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w ML2023!