Sympozjum „Biomateriały umożliwiające terapeutyczne dostarczanie związków bioaktywnych”

Zapraszamy do wzięcia udziału w Sympozjum F8 „Biomateriały umożliwiające terapeutyczne dostarczanie związków bioaktywnych” w ramach konferencji Euromat 2021

Konferencja Euromat 2021 (European Congress and Exhibition on Advanced Materials and Processes) odbędzie się w dniach 12-15 września 2021 w przepięknym, zabytkowym mieście Graz w Austrii.

Symposium F8 będzie dotyczyć takich zagadnień jak:

• hydrożele, włókna, nanocząstki, pęcherzyki (liposomów, polimerosomów) i konjugaty do kontrolowanego uwalniania leków
  • terapeutycznego dostarczania związków bioaktywnych takich jak leki niskocząsteczkowe, białka, lipidy, DNA, RNA
  • badania in vitro oraz in vivo tego typu materiałów

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji są dostępne na stronie: https://www.euromat2021.org

Informacje dotyczące sympozjum można uzyskać pod adresem: karewicz@chemia.uj.edu.pl Ostateczny termin nadsyłania abstraktów to 31 stycznia 2021.

Bardzo serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy:
Prof. Bertem Van de Bogerd (Uniwersytet w Antwerpii) oraz dr hab. Anna Karewicz (Uniwersytet Jagielloński)"