Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wydział Chemii wspiera maturzystów

W związku z panującym zagrożeniem epidemicznym Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego postanowił jeszcze bardziej niż dotychczas wesprzeć maturzystów z chemii w przygotowaniu do egzaminu maturalnego. W związku z tym już od 14 marca prowadzone są otwarte webinaria powtórkowe do matury z chemii. Całość przedsięwzięcia realizowana jest przez profil Facebook’owy: Ostatni Dzwonek przed Maturą – warsztaty maturalne Wydziału Chemii UJ

Wszystkich maturzystów zachęcamy do śledzenia profilu. Oprócz licznych webinariów w formie zdalnej przeprowadzimy również Próbny Egzamin Maturalny z Wydziałem Chemii UJ i Dziennikiem Polskim, który odbędzie się już 4 kwietnia 2020 roku. Dodatkowo na 18 i 19 kwietnia zaplanowaliśmy powtórkowe Warsztaty Weekendowe w formie online, w czasie których z wykorzystaniem autorskich arkuszy tematycznych powtórzymy raz jeszcze całość materiału do matury.

Nie zostawiamy też samych nauczycieli, którym często trudno odnaleźć się w nowej rzeczywistości nauczania online. Przeprowadzono kilka szkoleń z najbardziej użytecznych platform oraz narzędzi do zdalnego nauczania.

Całość zajęć przygotowywana jest i prowadzona przez pracowników Wydziału Chemii UJ: dr. Karola Dudka-Różyckiego oraz dr. Michała Płotka; a także mgr. Tomasza Wichura z Wydziału Farmaceutycznego CM UJ.

krakow.wyborcza.pl

www.bryk.pl

gazetakrakowska.pl

dziennikpolski24