Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pracownicy Wydziału Chemii UJ wyróżnieni w plebiscycie Laudacji Studenckich

Pracownicy Wydziału Chemii UJ  wyróżnieni w plebiscycie Laudacji Studenckich

W dniu 14 maja 2019 r w Auditorium Maximum UJ, dwoje pracowników Wydziału Chemii UJ zostało szczególnie uhonorowanych zwyciężając w organizowanym przez studentów plebiscycie Laudacje Studenckie 2019.

Zwycięzcą w kategorii „Przyjaciel Studentów” został pan dr Jarosław Wilanowski z Zakładu Chemii Organicznej Wydziału Chemii UJ, który spośród 7 kandydatów otrzymał największą liczbę głosów. Nagrodę „Przyjaciel studenta” otrzymuje nauczyciel akademicki, który wyróżnia się szczególną troską o dobro studentów, dba o ich wszechstronny rozwój i jest dla nich autorytetem nie tylko w zakresie zainteresowań naukowych.

Pani mgr Monika Jurek, pracowniczka Dziekanatu Wydziału Chemii UJ, odebrała statuetkę zwyciężając w kategorii „Pomocna Dłoń”. Pani mgr Monika Jurek uzyskała największą liczbę głosów spośród 6 nominowanych w tej kategorii pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego. Statuetka w kategorii „Pomocna Dłoń” jest wyrazem wdzięczności za inicjowanie pro-studenckich rozwiązań w zakresie dydaktyki akademickiej oraz pomoc i troskę umożliwiającą studentom spełnianie ich codziennych obowiązków i realizację projektów badawczych, edukacyjnych i kulturalnych.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

ARL