Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

International Workshop on Functional Nanostructured Materials 2

International Workshop on Functional Nanostructured Materials 2

Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego będzie w dniach 11-12 października 2018 roku miejscem spotkania naukowców w ramach konferencji pt. „International Workshop on Functional Nanostructured Materials 2” (FuNaM-2).

Będzie to czas dyskusji i wymiany doświadczeń pomiędzy młodymi naukowcami dopiero co rozpoczynającymi swoją karierę a badaczami z już znaczącym dorobkiem. Konferencja będzie także przestrzenią, w której uczestnicy będą wzajemnie czerpać z wiedzy, kompetencji i doświadczenia badaczy oraz innowacyjności młodych naukowców pracujących w dziedzinie funkcjonalnych nanostrukturalnych materiałów, w szczególności w kontekście ich zastosowania w energetyce, elektroanalizie, bioelektrochemii oraz ochronie środowiska.

Podczas wydarzenia swoje referaty wygłoszą znani i cenieni prelegenci z Polski i zagranicy. Młodzi naukowcy natomiast zaprezentują wyniki swoich badań w formie krótkich wystąpień ustnych lub posterowych, z których najlepsze zostaną nagrodzone w konkursie. Ponadto, tegoroczna edycja konferencji jest rozszerzona o warsztaty dotyczące rozwoju umiejętności interdyscyplinarnego spojrzenia na prowadzone badania, a także możliwości publikowania wyników badań w renomowanych czasopismach.

Miło nam ogłosić, że konferencja została objęta Patronatem Honorowym Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego, Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego, a także Marszałka Województwa Małopolskiego. Natomiast w organizacji wydarzenia wspierają nas firmy: ABL&E-JASCO POLSKA, ATEST oraz LAMBDA SYSTEM. Szczegółowy program i relację z wydarzenia znajdą Państwo na stronie internetowej konferencji www.funam.confer.uj.edu.pl, a także na naszym profilu na Facebook’u.