Dr inż. Julia Sacharz laureatką konkursu MINIATURA 1

Dr inż. Julia Sacharz z Zakładu Fizyki Chemicznej (Zespół Spektroskopii Oscylacyjnej) znalazła się wśród laureatów konkursu MINIATURA 1 organizowanego przez Narodowe Centrum Nauki. Środki przyznane w ramach wniosku zatytułowanego „Spektroskopowe badania epileptycznej tkanki mózgowej” zostaną przeznaczone na wyjazd konferencyjny.

MINIATURA jest konkursem na pojedyncze działania naukowe służące realizacji badań podstawowych, czyli tzw. „małe granty”. Ma na celu wsparcie osób realizujących działania naukowe w planowanym ubieganiu się o finansowanie projektów badawczych w konkursach NCN. W konkursie MINIATURA 1 wsparcie otrzymało 828 naukowców, a łączna kwota finansowania wyniosła 29 972 208,00 zł.

Więcej o konkursach NCN

MGN