Tematyka/tematy prac doktorskich, zaproponowane przez pracowników Wydziału Chemii UJ na rok akademicki 2021/2022

Subjects of doctoral dissertations for the academic year 2021/2022

Tematy (lista zaktualizowana - 14/06/2021)

Konkurs na cztery stanowiska doktoranta – stypendysty NCN w projekcie OPUS

"Chiralne magnesy molekularne - kontrola absorpcji światła UV-vis za pomocą pola magnetycznego" nr 2020/37/B/ST5/02735, kierownik projektu: dr hab. Dawid Pinkowicz

Rozstrzgnięcie konkursu projekcie OPUS 19

W wyniku ogłoszonego 17 czerwca 2021 r. konkursu na stanowisko stypendysta (student/doktorant) w projekcie OPUS 19 pt. „Wzloty i upadki aktywności zeolitów – rola i natura koksu w procesie katalitycznym”, kierowanym przez dr inż. Karolinę Tarach na stanowisko wybrane zostały Panie mgr Kamila Pyra, Oliwia Rogala oraz Klaudia Karpiel.

Obrona pracy doktorskiej

mgr Dominika Rajska
"Elektrochemiczne otrzymywanie oraz charakterystyka nanostrukturalnych materiałów półprzewodnikowych o wąskiej przerwie wzbronionej do zastosowań termoelektrycznych"

Stypendium w projekcie OPUS 19