Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Aktualności

Web Content Display Web Content Display

Próbna Matura z Chemii

Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego, jak co roku zaprasza do wspólnego przygotowania się do egzaminu maturalnego wszystkich maturzystów. Punktem kulminacyjnym tegorocznej akcji maturalnej będzie VI Próbna Matura z Chemii z Wydziałem Chemii UJ i Dziennikiem Polskim.

Dodatkowo Wydział Chemii przeprowadzi darmowe wykład powtórkowe. Całość akcji zostanie przeprowadzona w formie zdalnej na profilu Facebook „Ostatni Dzwonek przed Maturą – warsztaty maturalne Wydziału Chemii UJ”. Aby wziąć udział w wydarzeniach nie trzeba się rejestrować. Wystarczy odwiedzić profil na Facebooku, polubić go i zaobserwować, aby na bieżąco być informowanym o zbliżających się wydarzeniach. Akcje poprowadzą dr Karol Dudek-Różycki, dr Michał Płotek oraz dr Tomasz Wichur.

Plan akcji maturalnej z Wydziałem Chemii UJ:

11.03.2021 o godz. 18:00 Webinarium powtórkowe 1

25.03.2021 o godz. 18:00 Webinarium powtórkowe 2

10.04.2021 Próbna matura z Wydziałem Chemii UJ i Dziennikiem Polskim

  • 9:00 Publikacja arkusza w formie pdf na profilu Facebook oraz na stronie internetowej Dziennika Polskiego
  • 13:00 Webinarium z autorami arkusza na profilu Facebook omawiające wszystkie zadania i możliwe rozwiązania arkusza maturalnego (w czasie webinarium autorzy arkusza odpowiedzą na wszelkie pytania; pytania należy przesyłać w formie wiadomości prywatnej do profilu Facebook „Ostatni Dzwonek…”)
  • 16:00 publikacja klucza odpowiedzi na stronie internetowej Dziennika Polskiego

15.04.2021 o godzinie 18:00 Webinarium powtórkowe 3

autor: Michał Płotek