Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Dziekanat

Web Content Display Web Content Display

Dziekanat


Prodziekan ds. dydaktyki

dr hab. Paweł Wydro, prof. UJ

e-mail: prodziekan_dydaktyka@chemia.uj.edu.pl
tel.: 12 686 2758
pokój nr D0-08

 

Zakres spraw obsługiwanych w dziekanacie przez poszczególne osoby

  • mgr Małgorzata Gierczak - kierownik dziekanatu e-mail: dziekanat@chemia.uj.edu.pl
    pokój: D0-05
    tel.: 12 686 2758
    • prowadzenie spraw związanych z nadaniem tytułu naukowego profesora oraz stanowisk: profesora nadzwyczajnego i profesora zwyczajnego
    • prowadzenie spraw związanych z przewodami habilitacyjnymi i doktorskimi
    • przygotowywanie materiałów i protokołowanie posiedzeń Rady Wydziału
    • sprawy Studiów Podyplomowych prowadzonych przez Wydział
  • mgr inż. Anna Pocztorenko e-mail: pocztore@chemia.uj.edu.pl
    pokój: D0-03a
    tel.: 12 686 2755
    dyżury:
    poniedziałek, środa, czwartek 8:30 - 11:00
    wtorek 12:00 - 14:00
    • prowadzenie spraw związanych z tokiem studiów na kierunkach: chemia zrównoważonego rozwoju, ochrona środowiska
  • mgr Monika Jurek e-mail: monika.jurek@uj.edu.pl
    pokój: D0-03a
    tel.: 12 686 2756
    dyżury:
    poniedziałek, środa, czwartek 8:30 - 11:00
    wtorek 12:00 - 14:00
    • prowadzenie spraw związanych z tokiem studiów na kierunku chemia
  • mgr inż. Anna Grabska e-mail: anna.grabska@uj.edu.pl
    pokój: D0-03a
    tel.: 12 686 2754
    dyżury:
    poniedziałek, środa, czwartek 8:30 - 11:00
    wtorek 12:00 - 13:30
    • prowadzenie spraw związanych z tokiem studiów na kierunku chemia medyczna
    • zawieranie umów na zajęcia dydaktyczne
  • Elżbieta Zembala e-mail: zembala@chemia.uj.edu.pl
    pokój: D0-03b
    tel.: 12 686 2757
    dyżury:
    poniedziałek, środa 8:30 - 11:00
    wtorek, czwartek 12:00 - 15:00
    • sprawy socjalne studentów kierunków chemia i ochrona środowiska (stypendium naukowe, socjalne, akademiki, zapomogi)
    • pensum dydaktyczne
    • prowadzenie spraw zawiązanych z tokiem studiów doktoranckich
    • sprawy socjalne doktorantów
    • zamawianie zajęć dydaktycznych na innych wydziałach
    • zawieranie umów na zajęcia dydaktyczne

Web Content Display Web Content Display

dr hab. Monika Srebro-Hooper, prof. UJ

e-mail: srebro@chemia.uj.edu.pl 
tel.: 12 686 2383
pokój nr C3-09

dr hab. Małgorzata Brindell, prof. UJ

e-mail: brindell@chemia.uj.edu.pl
tel.: 12 686 2500
pokój nr C1-23

prof. dr hab. Lucjan Chmielarz

e-mail: chmielar@chemia.uj.edu.pl 
tel.: 12 686 2417
pokój nr D3-21

dr hab. Paweł Wydro, prof. UJ

e-mail: wydro@chemia.uj.edu.pl
tel.: 12 686 2519
pokój nr D1-14

prof. dr hab. Krzysztof Lewiński

e-mail: lewinski@chemia.uj.edu.pl 
tel.: 12 686 2465
pokój nr C2-09

dr hab. Filip Zasada

e-mail: zasada@chemia.uj.edu.pl 
tel.: 12 686 2491
pokój nr C1-09

dr hab. Monika Srebro-Hooper, prof.UJ

e-mail: srebro@chemia.uj.edu.pl
tel.: 12 686 2383
pokój nr C3-09

dr hab. Paweł Kozyra

e-mail: kozyra@chemia.uj.edu.pl
tel.: 12 686 2477
pokój nr C2-26

dr Małgorzata Krzeczkowska

e-mail: malgorzata.krzeczkowska@uj.edu.pl
tel.: 12 686 2430
pokój nr D2-01

dr hab. Dariusz Matoga, prof. UJ

e-mail: dariusz.matoga@uj.edu.pl
tel.: 12 686 2458
pokój nr C2-02

więcej informacji o praktykach

dr hab. Agnieszka Węgrzyn

e-mail: wegrzyn@chemia.uj.edu.pl
tel.: 12 686 2433
pokój nr D2-04

w roku akademickim 2020/2021

Chemia
Opiekun: dr hab. Beata Nowicka (prof. UJ)

Starostowie:

Stopień I

Stopień II

Chemia Medyczna
Opiekun: dr Maria Oszajca

Starostowie:

Stopień I

Stopień II

Chemia Zrównoważonego Rozwoju
Opiekun: dr hab. Katarzyna Hąc-Wydro (prof. UJ)

Starostowie:

Stopień I

Ochrona Środowiska
Opiekun: dr hab. Katarzyna Hąc-Wydro (prof. UJ)

Starostowie:

Stopień II