Tematyka/tematy prac doktorskich, zaproponowane przez pracowników Wydziału Chemii UJ na rok akademicki 2020/2021

Tematy

Obrona pracy doktorskiej

mgr Tomasz Kondratowicz
"Sferyczny tlenek cyrkonu jako baza do otrzymywania materiałów aktywnych katalitycznie w dopalaniu lotnych związków organicznych"

5 marca 2020 - Seminarium Wydziałowe

Serdecznie zapraszamy na Seminarium Wydziałowe,
w trakcie, którego dr Edyta Tabor J. Heyrovský Institute of Physical Chemistry , Praga, Česká Republika
wygłosi wykład zatytułowany:
"New catalysts from old structures: design of active sites in zeolites at the atomic level"

Projekt „Alumni UJ” – Scieżka rozwoju kariery dla polskich chemików w USA

Myślisz o karierze zagranicznej w dziedzinie chemii? Chcesz poznać możliwości pracy w przemyśle bądź na uczelni? Nie wiesz, co wybrać? Zapisz się na zajęcia mentoringowe z prof. Mariuszem Kozikiem (Canisius College, Buffalo NY).

28 lutego 2020 - Seminarium Wydziałowe

Serdecznie zapraszamy na Seminarium Wydziałowe,
w trakcie, którego Prof. dr hab. Claudine Kieda Centre de Biophysique Moléculaire, UPR 4301 CNRS, Orléans, Laboratorium Onkologii Molekularnej i Terapii Innowacyjnych, WIM, Warszawa
wygłosi wykład zatytułowany:
"Hypoxia-dependent molecular mechanisms of tumor progression: effects of hypoxia alleviation strategies"

Obrona pracy doktorskiej

mgr Ewelina Matuszyk
"Spektroskopia ramanawska w badaniu rozwoju niealkoholowego stłuszczenia wątroby z wykorzystaniem izolowanych komórek oraz modeli komórkowych w warunkach in vitro"