10.09.2015
Seminarium im. M. Smoluchowskiego

Prof. Miquel Solà
Theoretical assessment of eight rules of aromacity

25 wrzesnia 2015

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w organizowanej przez nas jednodniowej konferencji Nauki ścisłe i zabytki, która odbędzie się 25 września 2015 roku na Wydziale Chemii UJ.

Obrona pracy doktorskiej

Mgr Karoliny Persony
"Wpływ benzylopiperazyny- modelowego związku z grupy dopalaczy na stan energetyczny komórek, apoptozę i stres oksydacyjny"

Suspensions – designing, synthesis, properties, application (SUSPENS)

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach Suspensions – designing, synthesis, properties, application (SUSPENS), które odbędą się 25.09. 2015 roku na Wydziale Chemii. Warsztaty są organizowane przez Zespół Nanotechnologi Polimerów i Biomateriałów oraz Instytut Katalizy i Fizykochemii Powierzchni PAN w ramach akcji FOKUS, organizowanej przez konsorcjum im. Mariana Smoluchowskiego „Materia-Energia-Przyszłość".

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy"

Kierunki - Ochrona Środowiska i Chemia UJ w czołówce rankingu "Perspektywy 2015". Ochrona Środowiska zajęła pierwsze miejsce, a Chemia drugie