Uroczyste rozdanie dyplomów

26 listopada 2014 roku w Auli Collegium Novum odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia studiów drugiego stopnia, absolwentom kierunków Chemia i Ochrona Środowiska.
Inauguracja 2014/2015

Konferencja "X-ray and other techniques in investigations of the objects of cultural heritage"

W dniu 14 maja 2014 r., na Wydziale Chemii UJ, miała miejsce uroczysta sesja naukowa pt. „Kryształy w nauce sztuce i życiu codziennym". Była to sesja inaugurująca obrady międzynarodowej konferencji „X-ray and other techniques in investigations of the objects of cultural heritage", która już po raz piąty organizowana jest w Krakowie.
PerkinElmer

W dniu 29.10.2013r w Audytorium Maximum UJ odbyło sie spotkanie, zorganizowane przez firmę PerkinElmer we współpracy z Wydziałem Chemii UJ, mające na celu zapoznanie studentów i absolwentów UJ z działalnością firmy oraz możliwością pracy w nowym Centrum Relacji z Klientem w Krakowie.
Uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom w roku 2013