5.12.2018
Seminarium Zakładu Chemii Teoretycznej i Zakładu Metod Obliczeniowych Chemii

Dr James Hooper
Computational studies of S-nitrosoglutathione in different chemical environments

OPUS - stypendium naukowe dla studenta

Instytut Metalurgii i Inżynierii Materiałowej Polskiej Akademii Nauk ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie „Właściwości termodynamiczne i struktura ciekłych stopów Ag-Li-Sb

Naukowcy Wydziału Chemii UJ wśród laureatów konkursów OPUS i PRELUDIUM

Narodowe Centrum Nauki (NCN) po raz 15. rozstrzygnęło konkursy Opus i Preludium. Wśród laureatów znaleźli się również naukowcy z Wydziału Chemii:

Obrona pracy doktorskiej

Mgr Justyna Tekla
Mezolmikroporowate zeolity i zeotypy w aspekcie ich katalitycznych zastosowań w procesach transformacji węglowodorów i alkoholi

27 listopada 2018 - Seminarium Wydziałowe

Serdecznie zapraszamy na Seminarium Wydziałowe, w trakcie którego dr hab. Paweł Zarzycki, profesor Politechniki Koszalińskiej, wygłosi wykład zatytułowany:
"Wybrane problemy analizy organicznych związków bioaktywnych w próbkach złożonych – od ścieków i spiruliny po grunt księżycowy"