Publikujemy w Nature Sustainability!

W czasopiśmie Nature Sustainability ukazał się artykuł, którego współautorami są nasi pracownicy: dr hab. Kinga Góra-Marek i dr Karolina Tarach. Publikacja pt. "Recovering waste plastics using shape-selective nano-scale reactors as catalysts" opisuje wyniki badań dotyczących katalitycznego przetwarzania odpadów polietylenowych w paliwo.

23.01.2019
Seminarium Zakładu Chemii Teoretycznej i Zakładu Metod Obliczeniowych Chemii

Prof. dr hab. Irena Roterman-Konieczna
Poprawne i niepoprawne fałdowanie sie bialek

Seminarium Zakładu Chemii Teoretycznej i Zakładu Metod Obliczeniowych Chemii

Prof. dr hab. Piotr Petelenz
Vibrational Coherences in Singlet Exciton Fission

17 stycznia 2019 - Seminarium Wydziałowe

Serdecznie zapraszamy na Seminarium Wydziałowe, w trakcie, którego prof. dr hab. Wojciech Bal z Instytut Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk, wygłosi wykład zatytułowany:
"Dobry amyloid β? Właściwości chemiczne peptydów Aβ4-x wskazują na ich znaczenie biologiczne "

Program Erasmus+ - rekrutacja na rok 2019/2020

Trwa rekrutacja na wyjazdy studentów na zagraniczne uczelnie na część studiów w ramach programu Erasmus+.