Dr Leszek Zaraska
Opracowanie nowych metod otrzymywania nanostrukturalnych tlenków cyny i cynku o różnych morfologiach w procesie anodowego utleniania metali w kwasowych i zasadowych elektrolitach.

Dr Ewa Żesławska
Analiza struktur krystalicznych ligandów wybranych białek w aspekcie cech farmakoforów.

Dr Katarzyna Maria Marzec
Spektroskopowa analiza wybranych związków chemicznych o potencjale diagnostycznym: od funkcjonalnych komórek zwierzęcych po preparaty tkankowe.

14 maja 2019 - Seminarium Wydziałowe

Serdecznie zapraszamy na Seminarium Wydziałowe,
w trakcie, którego prof. dr Sylvie Ferlay z Laboratoire de Tectonique Moléculaire, Université de Strasbourg,
wygłosi wykład zatytułowany:
"Assembling molecular crystals"

9 maja 2019 - Seminarium Wydziałowe

Serdecznie zapraszamy na Seminarium Wydziałowe,
w trakcie, którego dr hab. Maciej Szaleniec, prof. IKiFP PAN z Instytutu Katalizy i Fizykochemii Powierzchni im. Jerzego Habera PAN,
wygłosi wykład zatytułowany:
"Biotechnologia i kataliza enzymatyczna w IKiFP PAN – od obliczeń teoretycznych po badania przemysłowe"