Obrona pracy doktorskiej

Mgr Aleksandra Korzeniowska
"Nanostrukturalne materiały porowate jako katalizatory oraz nośniki leków w medycynie i ochronie środowiska"

17 maja 2019 - Seminarium Wydziałowe

Serdecznie zapraszamy na Seminarium Wydziałowe,
w trakcie, którego prof. dr Robert N. Muller University of Mons , Center for Microcsopy and Molecular Imaging, Belgium
wygłosi wykład zatytułowany:
"Once upon a time, a NMR picture appeared…"

XIX Festiwal Nauki Sztuki

W dniach 16-18 maja 2019 roku na Krakowskim Rynku odbędzie się XIX Festiwal Nauki Sztuki. Hasłem tegorocznego Festiwalu Nauki i Sztuki w Krakowie jest Przyszłość w nauce.

Pracownicy Wydziału Chemii UJ wyróżnieni w plebiscycie Laudacji Studenckich

W dniu 14 maja 2019 r w Auditorium Maximum UJ, dwoje pracowników Wydziału Chemii UJ zostało szczególnie uhonorowanych zwyciężając w organizowanym przez studentów plebiscycie Laudacje Studenckie 2019.

Postępowanie habilitacyjne

Dr Mariusz Radoń
Zaawansowane obliczenia kwantowo-chemiczne wobec problemu energetyki stanów spinowych w chemii (bio)koordynacyjnej.