Konkurs na stanowisko doktorant stypendysta

Do konkursu może przystąpić osoba, która w dniu 1 października 2019 r będzie posiadała status doktoranta na kierunku chemia lub kierunkach pokrewnych (nauki materiałowe, biofizyka) i będzie zainteresowana przygotowaniem interdyscyplinarnej pracy doktorskiej pod kierunkiem kierownika projektu (profesor chemii) i partnera zaangażowanego w realizację projektu (profesora biotechnologii/ mikrobiologii).

Sukces Wydziału Chemii UJ
w rankingu PERSPEKTYWY 2019 !

12 czerwca 2019 r. ogłoszono wyniki Jubileuszowego Rankingu Szkół Wyższych i Rankingu Kierunków Studiów Perspektywy 2019. Po raz kolejny studia na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego uzyskały znakomite oceny. Podobnie jak w roku ubiegłym, w Rankingu Kierunków Studiów, kierunek CHEMIA i kierunek OCHRONA ŚRODOWISKA sklasyfikowano na zaszczytnych pierwszych miejscach !
ARL

13 czerwca 2019 - Seminarium Wydziałowe

Serdecznie zapraszamy na Seminarium Wydziałowe,
w trakcie, którego dr David Peralta Editor-in-Chief, ChemMedChem