Obrona pracy doktorskiej

Mgr Karolina Olechowska
"Badanie wpfywu kwasu 2-hydroksyoleinowego na modelowe membrany lipidowe w kontekscie poszukiwania mechanizmu aktywnosci antynowotworowej tego leku"

Obrona pracy doktorskiej

Mgr Joanna Lipowska
"Structural and functional studies of selected enzymes from pathogenic bacteria"

Nauki przyrodnicze dla środowiska i zrównoważonego rozwoju

W dniach 6-8.09.2019 na Wydziale Chemii odbędzie się konferencja dla nauczycieli "Nauki przyrodnicze dla środowiska i zrównoważonego rozwoju" połączona z XXVI zjazd Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Przedmiotów Przyrodniczych.

Chemia w moim otoczeniu

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na zajęcia z chemii w ramach projektu "Chemia w moim otoczeniu" na rok szkolny 2019/2020.

Konkurs na stanowisko - student stypendysta

Tytuł projektu: „“In quest of a more efficient quantum solar energy exploitation in energy downhill and uphill photocatalytic processes”” (projekt finansowany przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej w ramach programu TEAM)