Akcja „Nie! dla plastiku”

Obrona pracy doktorskiej

mgr Michał Duda
"Synteza, badania strukturalne i fizykochemiczne nowych polimerów koordynacyjnych i nieorganiczno-organicznych materiałów hybrydowych"

„Chemia niejedno ma imię” – wykłady dla uczniów i nauczycieli

16 lutego, we wtorek, o godzinie 13:30 w ramach cyklu „Chemia niejedno ma imię” o tym „Jak chemik może wykorzystać światło” opowie Dziekan Wydziału Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego, profesor Wojciech Macyk.

28 stycznia 2021 - Seminarium Wydziałowe

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w wykładzie zaproszonego gościa Wydziału Chemii UJ, w ramach cyklu naszego Seminarium Wydziałowego. Pierwszym w tym roku prelegentem będzie Prof. dr hab. inż. Jacek Kijeński (Politechnika Warszawska, Instytut Chemii, Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii w Płocku), który wygłosi wykład pt. "Potrzeby cywilizacji, tworzywa polimerowe i ochrona środowiska, wojna czy pokój?" Wykład rozpocznie się we czwartek 28.01.2021 o godzinie 10:00 i będzie się odbywał na platformie MsTeams na kanale Seminarium Wydziałowe Wydział Chemii UJ.

IV Ogólnopolska Olimpiada Krystalograficzna