Obrona pracy doktorskiej

lek. med. Iwona Popiołek
"Kompleksy inkluzyjne diaminopochodnych cyklodekstryn z biologicznie aktywnymi związkami pochodzenia roślinnego i wybranymi lekami"

Przełomowy wynalazek wyróżniony w konkursie „Eureka! DGP – odkrywamy polskie wynalazki”

Obrona pracy doktorskiej

mgr Dominika Rajska
"Elektrochemiczne otrzymywanie oraz charakterystyka nanostrukturalnych materiałów półprzewodnikowych o wąskiej przerwie wzbronionej do zastosowań termoelektrycznych"

Sukces Wydziału Chemii UJ w rankingu PERSPEKTYWY 2021!

Kierunek CHEMIA prowadzony przez Wydział Chemii UJ po raz kolejny został sklasyfikowany na zaszczytnym pierwszym miejscu w Rankingu Kierunków Studiów Perspektywy! Ochrona środowiska także znalazła się na podium, zajmując podobnie jak w roku ubiegłym, trzecie miejsce w rankingu. W tegorocznej edycji Uniwersytet Jagielloński ponownie znalazł się na czele zestawienia najlepszych uczelni.

63. Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Chemicznego,