XV Międzynarodowa Konferencja „Horyzonty Nauki”

W dniach 7 i 8 czerwca 2024 r. odbędzie się XV Międzynarodowa Konferencja „Horyzonty Nauki”. Tematyka Konferencji obejmuje chemię oraz dyscypliny z nią powiązane. Podczas Konferencji prelegenci zaprezentują tematy swoich prac dyplomowych i prowadzone w ich ramach badania, nie zabraknie również wystąpień dotyczących tematów popularnonaukowych.

Tegoroczna edycja konferencji odbędzie się stacjonarnie na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W wydarzeniu weźmie udział 120 osób, 20 z nich przedstawi prezentacje, natomiast 90 postery.

W czasie konferencji wysłuchać będzie można wykładów prof. Mateusza Breli oraz prof. Justyny Kalinowskiej-Tłuścik.

Patronat naukowy nad wydarzeniem objął Dziekan Wydziału Chemii UJ prof. dr hab. Wojciech Macyk oraz dziekani 10 wydziałów chemicznych.

Patronami medialnymi Konferencji zostali: portal dlaStudenta.pl, kwartalnik „Kierunek CHEMIA”,  magazyn studencki „płyń POD PRĄD”, portal eDoktorant, a także organizacje odpowiedzialne za studenckie radio internetowe, telewizje oraz miesięcznik studencki: UJOT TV, UJOT FM oraz WUJ – Wiadomości Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Wszelkie informacje o Konferencji znajdują się na stronie: https://www.facebook.com/events/1405766103477905

logo programu Inicjatywa Doskonałości Uczelnia Badawcza

VX Międzynarodowa Konferencja „Horyzonty Nauki” została dofinansowana ze środków Wydziału Chemii w ramach programu Strategicznego Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim.