Uroczyste seminarium

Z okazji uzyskania przez Wydział Chemii UJ kategorii A+ odbyło się uroczyste seminarium 24 października 2013 roku o godz. 12:00 w Audytorium im. B. Kamieńskiego.

Wykłady wygłoszone w trakcie seminarium:

• Prof. Tadeusz Holak - Monitoring the Antagonist-Protein and Protein-Protein Interactions with NMR Spectroscopy: Inhibitors of the p53-Mdm2 Interaction

• Prof. Artur Michalak - Opis wiązania chemicznego w oparciu o orbitale naturalne dla wartościowości chemicznej (NOCV)

• Dr Piotr Pietrzyk - Aktywacja małych cząsteczek na metalozeolitach - molekularne podstawy mechanizmu katalitycznej redukcji tlenków azotu