Tydzień Jakości Kształcenia 2016

Wydarzenia centralne - program i rejestracja

Wydarzenia lokalne - Wydział Chemii

Spotkanie studentów z Prodziekanem ds. dydaktyki oraz kierownikami kierunków: chemii, ochrony środowiska, chemii medycznej

Czas: 29.11 (wtorek), od 17:30

Miejsce: WCh, Ingardena 3, sala 236

Dzień jakości kształcenia na Wydziale Chemii UJ

Jeżeli nie wiesz gdzie można znaleźć informacje na temat jakości kształcenia, jeżeli chcesz od nas dowiedzieć się czegoś na temat jakości kształcenia  - porozmawiaj z nami.

Konkurs

Jeżeli masz pomysł na to jak zachęcić studentów do udziału w akcji ankietowej, to ten konkurs jest dla Ciebie. Jeżeli masz pomysł na ciekawe przedstawianie losów wypełnionej przez Ciebie ankiety, to ten konkurs jest również dla Ciebie.

Dzień otwartych zajęć dydaktycznych

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wyglądają zajęcia z różnych przedmiotów prowadzone przez różnych pracowników naukowo-dydaktycznych, to zapraszamy!
Udział w zajęciach możliwy będzie w miarę dostępnych miejsc, przy zachowaniu przepisów bezpieczeństwa obowiązujących na danych zajęciach (w szczególności środków ochrony indywidualnej).

Czas: 2.12 (piątek), cały dzień

Miejsce: WCh, Ingardena 3

Skrzynka ewaluacyjna

Jeżeli jakość kształcenia na naszym Wydziale nie jest Ci obojętna, to zadaj pytanie, napisz swój komentarz.

Data opublikowania: 21.11.2016
Osoba publikująca: Mariusz Pilch