Wybory na kadencję 2016 - 2020

Komunikat nr 4
Wydziałowej Komisji Wyborczej
z 31 marca 2016 roku

w sprawie:    zmiana dotycząca kalendarza czynności wyborczych w Okręgu VIII (Wydział Chemii): wybór dziekana, prodziekanów i przedstawiciela do Senatu

Informuję, że Wydziałowa Komisja Wyborcza dokonała zmiany w kalendarzu czynności wyborczych związanych z wyborem dziekana, prodziekanów i przedstawiciela do Senatu UJ. Zmianie uległ punkt 2 Komunikatu nr 3 (data i godzina spotkania kandydatów na stanowisko dziekana ze społecznością akademicką Wydziału).

Kalendarz czynności wyborczych:

1) dnia 14 kwietnia 2016 roku,  godz. 10:00, wyłonienie kandydatów na  stanowisko  dziekana (spotkanie wyborcze w sali nr 30)

2) w dniach między 18 a 20 kwietnia 2016 roku odbędzie się spotkanie kandydatów na dziekana z członkami społeczności akademickiej Wydziału (sala audytoryjna); dokładna data i godzina spotkania zostanie podana w dniu 14 kwietnia 2016 roku po zasięgnięciu opinii kolegium elektorów (członków Rady Wydziału Chemii).

3) dnia 21 kwietnia 2016 roku, godz. 10:00, przeprowadzenie wyboru na stanowisko dziekana Wydziału Chemii

4) dnia 28 kwietnia 2016 roku, godz. 10:00, przeprowadzenie wyboru prodziekanów oraz przedstawiciela do Senatu (spotkanie wyborcze w sali nr 30)

Przewodniczący Wydziałowej Komisji Wyborczej

Prof. dr hab. Jacek Korchowiec