Selvita Open Day

Firma Selvita zaprasza do udziału w dniu otwartym, który odbędzie się w nowej siedzibie firmy 27 października br.

Firma Selvita serdecznie zaprasza studentów i doktorantów do udziału w nadchodzącym wydarzeniu "Open Day".

Dnia 27.10 firma Selvita chce dać młodym talentom okazję bliższego poznania swojej organizacji oraz zwiedzenie nowej przestrzeni laboratoryjnej w swoim nowym budynku.

Data i miejsce Open Day: piątek 27.10 od godziny 10:00 Podole 79, 30-394, Kraków

W trakcie tego wydarzenie zaplanowany jest między innymi:

• Wykład poprowadzony przez przedstawicieli działu : Chemii, Biologii Komórkowej i Molekularnej, Biochemii/Krystalografii oraz InVivo.
  • Zwiedzanie laboratoriów Chemii, Biologii oraz Biochemii.
  • Quiz z nagrodami.

Zapisy ruszają od czwartku 05.10 i potrwają do środy 18.10. Rejestracja prowadzona jest na stronie Karier firmy Selvita, trzeba wypełnić odpowiedni formularz. Liczba miejsc jest ograniczona i na wydarzenie zaproszone zostaną wybrane osoby. Link do zapisów -  https://careers.selvita.com/open-week/ (będzie aktywny dopiero w czwartek 05.10).