#SDG48h CHALLENGE

Drogie Studentki i Doktorantki, Drodzy Studenci i Doktoranci Uniwersytetu Jagiellońskiego,

serdecznie zapraszamy do udziału w ogólnouniwersyteckim hackatonie #SDG48h Challenge! Szukamy osób, które podejmą wyzwanie przygotowania rozwiązania wybranego przez siebie problemu. Przez łącznie 48 godzin w okresie od marca do czerwca pracować będziemy w małych, interdyscyplinarnych zespołach nad praktycznymi projektami odnoszącymi się do lokalnych problemów zdefiniowanych przez pryzmat Celów Zrównoważonego Rozwoju (Sustainable Development Goals – SDG). Będziemy uczyć się stosowania wybranych metod pracy kreatywnej w specjalnie zaprojektowanych do tego pomieszczeniach systemu Przestrzeni Kreatywnej Współpracy. Nabyte umiejętności i kompetencje zostaną potwierdzone stosownym certyfikatem, zaś wypracowane rozwiązania zyskają szasnę na dofinansowanie dalszych prac rozwojowych i wdrożeniowych.

Więcej informacji na temat #SDG48h Challenge w załączonej ulotce i na stronie cittru.uj.edu.pl.

Zgłoś się do 9 marca 2023 r.: https://forms.office.com/e/AsXrPB6gdB

Zapraszamy gorąco i do zobaczenia! Zespół ds. Przestrzeni Kreatywnej Współpracy