Projekt „Alumni UJ” – Scieżka rozwoju kariery dla polskich chemików w USA

Myślisz o karierze zagranicznej w dziedzinie chemii? Chcesz poznać możliwości pracy w przemyśle bądź na uczelni? Nie wiesz, co wybrać? Zapisz się na zajęcia mentoringowe z prof. Mariuszem Kozikiem (Canisius College, Buffalo NY).

Podczas pierwszych dwóch zajęć poznasz ścieżki rozwoju zawodowego w Stanach Zjednoczonych. Dowiesz się, co mogą robić osoby z licencjatem lub po studiach magisterskich, a co osoby po studiach doktoranckich. Odkryjesz, jaką przewagę dały Ci studia na Uniwersytecie Jagiellońskim.

W czasie ostatniego spotkania nasz Mentor opowie o własnej karierze i swoich doświadczenia od momentu studiów do dnia dzisiejszego.

Zajęcia będę prowadzone w języku polskim.

Harmonogram zajęć:

Pierwsze dwa zajęcia odbędą się w formie webinariów w dniach 9 marca i 6 kwietnia (poniedziałki) – 18.00 – 19.00. By uczestniczyć w webinariach należy dysponować komputerem (z systemem Windows) z dostępem do internetu. O szczegółach technicznych dotyczących połączeń poinformujemy osoby, które zakwalifikują się do udziału w zajęciach. Ostatnie zajęcia, czyli spotkanie stacjonarne z Mentorem w Krakowie, odbędą się 11 maja (poniedziałek) w godz. 13.30 – 14.30 sali A0-24, Wydział Chemii, ul. Gronostajowa 2.

Zapisy: https://biurokarier.uj.edu.pl/szkolenia/-/journal_content/56_INSTANCE_UJZdUA5yj0u2/2206025/144666526

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Autor: Michał Płotek

Abstrakt zajęć

Uwaga licencjaci i magistranci kierunku CHEMIA !

Przynajmniej 3 dni przed egzaminem licencjackim należy złożyć w Dziekanacie

Po złożeniu dokumentów zostanie naliczona opłata za dyplom - 60 zł za dyplom + 40 zł za każdy odpis w języku obcym - nr konta jest indywidualny dla każdego studenta. Potwierdzenie wpłaty należy przesłać na adres: jurek@chemia.uj.edu.pl lub przynieść wydrukowane.

Dwa tygodnie przed egzaminem magisterskim należy złożyć w Dziekanacie:

Kraków 2019 (na dole teczki)

Uwaga: Jeżeli ktoś nie złożył podania o wydanie odpisu dyplomu w języku obcym wraz z pozostałymi dokumentami, może ubiegać się o wydanie takiego odpisu jeszcze tylko przez 30 dni po obronie.