Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Horyzonty Nauki: Forum Prac Dyplomowych

Tegoroczna edycja współorganizowana jest przez dwa Wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego: Wydział Chemii oraz Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej. Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-24.05.2017 r. (wtorek-środa) na Wydziale Chemii UJ

Serdecznie zapraszamy do udziału w studenckiej konferencji Horyzonty Nauki: Forum Prac Dyplomowych w zakresie nauk przyrodniczo-ścisłych. Tegoroczna edycja współorganizowana jest przez dwa Wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego: Wydział Chemii oraz Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej. Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-24.05.2017 r. (wtorek-środa) na Wydziale Chemii UJ (ul. Romana Ingardena 3).

Termin nadsyłania zgłoszeń: 28.04.2017 r.

Termin nadsyłania abstraktów: 08.05.2017 r.

Konferencja Horyzonty Nauki: Forum Prac Dyplomowych ma za sobą wieloletnią tradycję. Rokrocznie starannie dobierani są najlepsi prelegenci zainteresowani przedstawieniem tematyki swoich badań oraz wygłoszeniem wyników i wynikających z nich wniosków. Ochotnicy mają okazję zaprezentować się przez polsko- lub anglojęzyczną prezentację oraz podczas sesji posterowej. Wspieramy nie tylko rozwój i rozpowszechnianie nauki, ale także dajemy przestrzeń do poznania lokalnych pracodawców.

Konferencja jest współorganizowana przez studentów i doktorantów obu wyżej wymienionych Wydziałów, dzięki czemu oprócz możliwości zaprezentowania swoich wyników nabywają też oni umiejętności z obszarów zarządzania, co jest bardzo pożądane na rynku pracy.

W czasie konferencji pojawi się również okazja do rozmowy z przedstawicielami firm związanych z branżą m.in. chemiczną. Jest to swego rodzaju platforma komunikacyjna między studentami i pracodawcami. Ponadto będzie można uczestniczyć w wykładzie plenarnym profesora Marka Sierki z Friedrich Schiller University w Jenie, Niemcy (http://www.sierkalab.com/sierka-curriculum-vitae).

Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej http://www.horyzontynauki.uj.edu.pl gdzie zamieszczane będą wszystkie aktualności związane z konferencją.

Pozdrawiamy,
Organizatorzy

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Uwaga licencjaci i magistranci !

UWAGA MAGISTRANCI

Dwa tygodnie przed egzaminem magisterskim należy przesłać na adres:

Skany poniższych dokumentów (z odręcznym podpisem):

Po przeslaniu tych dokumentów zastanie naliczona opłata 60 zł za dyplom + 40 zł za odpis w języku angielskim – nr konta jest indywidualny dla każdego studenta. Potwierdzenie wpłaty również należy przesłać.

Informację o zaliczeniu Seminarium magisterskiego i Pracowni magisterskiej przesyła Promotor.

Przed egzaminem magisterskim należy również:

WAŻNE!!! TYLKO DOKUMENTY WYSŁANE Z MAILA W DOMENIE @student.uj.edu.plAKCEPTOWANE.

UWAGA LICENCJACI KIERUNKU CHEMIA

Przynajmniej 3 dni przed egzaminem licencjackim należy przesłać na adres:

monika.jurek@uj.edu.pl

Skany poniższych dokumentów (z odręcznym podpisem):

Po przeslaniu tych dokumentów zastanie naliczona opłata 60 zł za dyplom + 40 zł za odpis w języku angielskim – nr konta jest indywidualny dla każdego studenta. Potwierdzenie wpłaty  również należy przesłać. 

  • Osoby, które robią awansem III rok muszą złożyć podanie do Prodziekana ds. dydaktyki z prośbą o dopuszczenie do egzaminu licencjackiego

Przed egzaminem licencjackim należy również:

WAŻNE!!! TYLKO DOKUMENTY WYSŁANE Z MAILA W DOMENIE @student.uj.edu.pl AKCEPTOWANE.