Konkurs na stypendium naukowe dla doktoranta

Konkurs na stypendium naukowe dla doktoranta zaangażowanego w realizację projektu badawczego nr 2017/27/B/ST4/01155
„Wielowartościowe tlenki metali przejściowych jako katalizatory redoksowe - od badań podstawowych do projektowanych właściwości i reaktywności katalitycznej”.

Studencki Ośrodek Wsparcia i Adaptacji UJ

Zaproszenie na uroczyste rozdanie dyplomów

Kursy prowadzone przez prof. Minoru Mizuhata

Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w kursach prowadzonych przez prof. Minoru Mizuhata z Kobe University w Japonii

Konkurs na stanowisko - student stypendysta

Tytuł projektu: „“In quest of a more efficient quantum solar energy exploitation in energy downhill and uphill photocatalytic processes”” (projekt finansowany przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej w ramach programu TEAM)

Uwaga licencjaci i magistranci !

UWAGA MAGISTRANCI

Dwa tygodnie przed egzaminem magisterskim należy przesłać na adres:

Skany poniższych dokumentów (z odręcznym podpisem):

Po przeslaniu tych dokumentów zastanie naliczona opłata 60 zł za dyplom + 40 zł za odpis w języku angielskim – nr konta jest indywidualny dla każdego studenta. Potwierdzenie wpłaty również należy przesłać.

Informację o zaliczeniu Seminarium magisterskiego i Pracowni magisterskiej przesyła Promotor.

Przed egzaminem magisterskim należy również:

WAŻNE!!! TYLKO DOKUMENTY WYSŁANE Z MAILA W DOMENIE @student.uj.edu.plAKCEPTOWANE.

UWAGA LICENCJACI KIERUNKU CHEMIA

Przynajmniej 3 dni przed egzaminem licencjackim należy przesłać na adres:

monika.jurek@uj.edu.pl

Skany poniższych dokumentów (z odręcznym podpisem):

Po przeslaniu tych dokumentów zastanie naliczona opłata 60 zł za dyplom + 40 zł za odpis w języku angielskim – nr konta jest indywidualny dla każdego studenta. Potwierdzenie wpłaty  również należy przesłać.

Przed egzaminem licencjackim należy również:

WAŻNE!!! TYLKO DOKUMENTY WYSŁANE Z MAILA W DOMENIE @student.uj.edu.pl AKCEPTOWANE.