Konkurs na cztery stanowiska doktoranta – stypendysty NCN w projekcie OPUS

"Chiralne magnesy molekularne - kontrola absorpcji światła UV-vis za pomocą pola magnetycznego" nr 2020/37/B/ST5/02735, kierownik projektu: dr hab. Dawid Pinkowicz

Rozstrzgnięcie konkursu projekcie OPUS 19

W wyniku ogłoszonego 17 czerwca 2021 r. konkursu na stanowisko stypendysta (student/doktorant) w projekcie OPUS 19 pt. „Wzloty i upadki aktywności zeolitów – rola i natura koksu w procesie katalitycznym”, kierowanym przez dr inż. Karolinę Tarach na stanowisko wybrane zostały Panie mgr Kamila Pyra, Oliwia Rogala oraz Klaudia Karpiel.

Stypendium w projekcie OPUS 19

Konkurs na stanowisko doktoranta – stypendysty w projekcie SONATA BIS 6

Konkurs na stanowisko doktoranta – stypendysty w projekcie OPUS 19

Uwaga licencjaci i magistranci !

UWAGA MAGISTRANCI

Tydzień przed egzaminem magisterskim należy przynieść lub przesłać na adres:

Oryginał/Skany poniższych dokumentów (z odręcznym podpisem):

LUB
  • wniosek o wydanie odpisów dokumentów poświadczających ukończenie studiów wyższych w tłumaczeniu na język angielski dla absolwentów, którzy rozpoczęli studia przed rokiem akademickim 2019/2020 ( Po przesłaniu wniosku zastanie naliczona opłata 60 zł za dyplom + 40 zł za odpis w języku angielskim – nr konta jest indywidualny dla każdego studenta. Potwierdzenie wpłaty również należy przesłać.)
  • Oświadczenie o posiadaniu dostępu do urządzenia obsługującego wybraną technologię informatyczną wyposażonego w kamerę i mikrofon oraz dostępu do sieci Internet, zapewniających odpowiednią, jakość przekazu audio i wideo–w przypadku, gdy egzamin dyplomowy przeprowadzany jest zdalnie oświadczenie o posiadaniu dostępu do urządzenia
  • Informację o zaliczeniu Seminarium magisterskiego i Pracowni magisterskiej przesyła Promotor.

Przed egzaminem magisterskim należy również:

WAŻNE!!! TYLKO DOKUMENTY WYSŁANE Z MAILA W DOMENIE @student.uj.edu.plAKCEPTOWANE.

UWAGA LICENCJACI KIERUNKU CHEMIA

Przynajmniej 3 dni przed egzaminem licencjackim należy przesłać na adres:

monika.jurek@uj.edu.pl

Oryginały/ Skany poniższych dokumentów (z odręcznym podpisem):

LUB
  • wniosek o wydanie odpisów dokumentów poświadczających ukończenie studiów wyższych dla absolwentów, którzy rozpoczęli studia od roku akademickiego 2019/2020 oraz którzy wznowili studia od roku akademickiego 2019/2020 (Po przesłaniu wniosku, jeśli dotyczy, zastanie naliczona opłata– nr konta jest indywidualny dla każdego studenta. Potwierdzenie wpłaty również należy przesłać)
  • Oświadczenie o wypełnieniu wszystkich obowiązków wynikających z regulaminów wybranych form wsparcia realizowanych na UJ w ramach Projektu ZintegrUJ, – jeśli dotyczy oświadczenie o wypełnieniu obowiązków

Przed egzaminem licencjackim należy również:

WAŻNE!!! TYLKO DOKUMENTY WYSŁANE Z MAILA W DOMENIE @student.uj.edu.pl AKCEPTOWANE.